Jesteś tutaj: Strona główna  › Usługi  › Tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Jednym z najciekawszych i najtrudniejszych elementów naszej pracy są tłumaczenia specjalistyczne. Codziennie wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla wielu firm z Polski i zagranicy. Specjalizujemy się w tłumaczeniu instrukcji obsługi, tłumaczeniach konsekutywnych, tłumaczeniach technicznych, tłumaczeniach symultanicznych, farmaceutycznych, chemicznych, prawniczych, biznesowych oraz dokumentów dotyczących informacje budowy maszyn, urządzeń, procesów, norm, dopuszczeń do użytku itp. 
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo standardowe tłumaczenia oraz tłumaczenia uwierzytelnione. Każda usługa jest wykonywana przez doświadczonych i posiadających kompetencje językowe tłumaczy. 
 
Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednich tłumaczy i weryfikatorów. Bierzemy pod uwagę specjalizację. Wykształcenie i zainteresowania. Osoby z wysokimi kompetencjami redagują teksty. Ustne oraz pisemne tłumaczenia przysięgłe tworzymy, gdy potrzebne jest nadanie dokumentom lub okolicznościom charakter formalny akceptowany przez administrację państwową. 
 
Codziennie tłumaczymy dokumentu w kategoriach takich jak: prawo, biznes, finanse, księgowość, medycyna, farmacja, budownictwo, chemia, energetyka, ciepłownictwo, biologia, farmacja, ochrona środowiska, marketing, filmy, strony www, oferty, katalogi, literatura, instrukcje obsługi, elektronika,
Materiały to przetłumaczenia mogą Państwo dostarczyć w każdym formacie : faksem, mailem, na płycie CD, DVD, w formie papierowej etc.
 
Oferujemy trzy rodzaje tłumaczeń (w zależności od wymagań i przeznaczenia):
 
Pełen pakiet – profesjonalne tłumaczenie + weryfikacja + zapewnienie jakości
 
Szczegółowe badanie przedmiotu i dziedziny przed tłumaczeniem. Budowanie bazy terminologicznej do tłumaczenia. Rzetelne tłumaczenia zrealizowane przez zawodowego tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Uczciwa weryfikacja dokumentu w celu dodatkowego sprawdzenia poprawności spójności i stylu. Usługa wykonywana przy tłumaczeniach specjalistycznych z konkretnej dziedziny, ważnych dokumentach firmowych, tekstach marketingowych, itp.
 
Udoskonalona usługa tłumaczenia wraz z weryfikacją
 
Profesjonalne tłumaczenia realizowane przez rzetelnych tłumaczy, dla których język docelowy jest językiem ojczystym. Dodatkowo kontrola innego tłumacza w celu weryfikacji stylu i spójności tekstu. Tłumaczenie wykonywane w sytuacji ważnych dokumentów handlowych, materiałów promocyjny i marketingowych, a także broszur i ulotek o produktach, itp.
 
Profesjonalne tłumaczenie
 
Profesjonalne tłumaczenie tworzone przez zawodowych tłumaczy, dla których język docelowy jest językiem ojczystym. Usługa wykonywana przy krótkich korespondencjach biznesowych, ogólnych treściach, podstawowych materiałach firmowych i prywatnych, itp.
 
 
ILS Warszawa
Działdowska 11/6
01-184 Warszawa
789 171 447