Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Struktura firmy

STRUKTURA FIRMY

Fundamentem naszej firmy są kierownicy projektów, którzy współpracują z doświadczonymi lingwistami oraz informatykami. Obecnie z Agencją Tłumaczeń ILS współpracuje ponad 750 tłumaczy pisemnych i ustnych.  Jako agencja jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających agencje i biura tłumaczeń, znajdujących się na całym świecie. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje potrzebne do wykonywania pracy na najwyższym poziomie.   
 
Dział Zarządzania i Rozwoju – ponosi odpowiedzialność za sprawy związane z administracją biura i finansami oraz planuje cele i zadania dla firmy i jej członków.
 
Dział Zarządzania Projektami – jego głównymi zadaniami jest koordynowanie i zarządzanie projektami językowymi klientów korporacyjnych. Ten dział składa się z bardzo doświadczonych kierowników realizujących najtrudniejsze zlecenia dla największych klientów oraz z młodszych kierowników projektów odpowiedzialnych za mniej wymagające tłumaczenia. 
 
Dział Badań i Rozwoju – odpowiedzialny za testowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Takie rozwiązania ułatwiają realizację projektów oraz poprawiają jakość świadczonych usług.
 
Dział Zapewniania Jakości – wszystkie działania związane z wykonywaniem zleceń są monitorowane przez ten dział. Dzięki niemu wszystkie tłumaczenia są zgodne z obowiązującymi standardami. Obowiązkiem DZJ jest także weryfikacja tłumaczy współpracujących z naszym biurem..
 
Dział Rozwoju Sieci Partnerskiej – jest odpowiedzialny za rozwój sieci partnerskich biur, które działają pod szyldem Agencji Tłumaczeń ILS.