Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Referencje

REFERENCJE

Prawdziwym potwierdzeniem jakości naszej pracy oraz kwalifikacji są dziesiątki listów rekomendujących i referencyjnych, uzyskane certyfikaty oraz wyróżnienia dla ILS. Przykładowe listy przedstawiamy poniżej.
 
1. ILS spełnia najwyższe standardy, zarówno jakościowe jak i terminowe. Spotkaliśmy się również z dużą kompetencją kierownictwa i pracowników firmy oraz bardzo szybką realizacją zleceń.
Bosch & Siemenns HG  Sp. z o. o
 

 
2. Pragniemy poinformować i wyrazić głębokie uznanie dla Agencji ILS za sprawną, fachową i terminową obsługę w zakresie tłumaczeń. Ze wszystkich ustaleń zawsze wywiązuje się należycie, zgodnie z posiadanymi umiejętnościami i wiedzą. Fachowa obsługa i szybkość działania pracowników Agencji ILS gwarantuje solidną realizację zleceń oraz sprawną współpracę z Interprint Polska Sp. z o.o.
Interprint Polska Sp. z o.o.
Sylwia Lasota, Kierownik ds. Marketingu
 

 
3. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z przyjemnością polecamy firmę ILS jako partnera godnego zaufania w zakresie wykonywania biznesowych tłumaczeń.
AQ Wiring Systems Sp. z o.o. 
Agnieszka Anglart, Dyrektor finansowy
 

 
4. Tłumaczenia zawsze zostały wykonane w uzgodnionym terminie i z zachowaniem najwyższej jakości. Dotychczasowa współpraca gwarantuje solidną i w pełni profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń na możliwe najwyższym poziomie.
Breakthru Films Sp. z o.o.
 

 
5. Prace zostały wykonane z należytą starannością i założeniami. W związku z powyższym możemy zarekomendować Agencję ILS jako Wykonawcę odpowiedzialnego i gwarantującego najwyższą jakość usług.
bs4 business solutions sp. z o.o.
Michał Lipiecki, prezes zarządu
Ralf Pauer , Dyrektor Pionu Ekonomicznego 
 

 
6. Agencja ILS świadczy usługi na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalnie, dotrzymuje terminów. Współpraca z Agencją jest komfortowa i przyjemna dzięki doświadczonym pracownikom, którzy nie boją się wyzwań i zawsze się starają zaspokoić potrzeby wymagającego klienta. Partner w biznesie godny polecenia!
Centrum Księgowości i Doradztwa HETMAN
Regina Hetman, prezes
 

 
7. W imieniu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. składam serdeczne podziękowania za udzieloną nam pomoc przy profesjonalnym tłumaczeniu naszego nowego materiału promocyjnego – katalogu skierowanego do inwestorów z krajów niemieckojęzycznych. Dla nas to duży zaszczyt, że mamy przyjemność z Państwem współpracować.
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Tomasz Sadzyński, Prezes Zarządu
 

 
8. ILS Agencja Tłumaczeń wykonała na nasze zlecenie wiele tłumaczeń z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Były to najczęściej trudne, specjalistyczne teksty w krótkim terminie. Stwierdzamy, że wszystkie zlecone usługi zostały zrealizowane profesjonalnie, terminowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę ILS Agencja Tłumaczeń jako sprawdzonego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera.
Międzyresortowy Instytut Techniki Radiacyjnej Politechniki Łódzkiej
Dr hab. inż. Piotr Ulański, Z-ca Dyrektora
 

 
9. Firma ILS Agencja Tłumaczeń wykonuje na nasze zlecenie tłumaczenia z języka polskiego na angielski. Są to trudne, specjalistyczne teksty z dziedziny inżynierii materiałowej, informatyki i chemii. Wszystkie zlecone tłumaczenia zostały wykonane szybko, rzetelnie i na najwyższym poziomie jakości. Kontakt z pracownikami firmy odbieram jako profesjonalny i serdeczny.
Politechnika Łódzka, Instytut Inżynierii Materiałowej
Emilia Wołowiec
 

 
10. Znajomość branży zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym (tłumaczenia na język obcy były zawsze rzetelnie weryfikowane przez ILS), właściwe wyczucie czasu, a także sprawny przekaz informacji to cechy, które pozwalają nam rekomendować ILS jako profesjonalnego partnera biznesowego na polu tłumaczeniowym.
proWORD 
Andrzej Łukaszczuk, 
 

 
11. Jakość usług realizowanych za pośrednictwem ILS Agencji Tłumaczeń całkowicie nas satysfakcjonuje i zdecydowanie zachęca do dalszej współpracy. Pragniemy również podkreślić dużą otwartość i elastyczność ILS wobec naszych potrzeb i oczekiwań.
Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
Ewa Nalewczyńska,  Dyrektor ds. Personalnych oraz Hanna Cegłowska, Dyrektor Finansowy 
 

 
12. ILS przygotowywał dla nas zarówno tłumaczenia przysięgłe umów i innych dokumentów, tłumaczenia nieprzysięgłe różnorakiej korespondencji z naszymi partnerami zagranicznymi jak i teksty do obcojęzycznych sekcji publikacji naszego Teatru. Biuro ILS od samego początku naszej współpracy dało się poznać, jako rzetelny, drobiazgowy i godny zaufania partner. ILS doskonale sobie zdaję sprawę z wagi stałej współpracy z instytucjami takimi jak nasza, więc jest zawsze do naszej dyspozycji, gotowy do pomocy.
Teatr Powszechny w Łodzi
Bartłomiej Dmochowski, Dział Promocji i Reklamy
 

 
13. Biuro tłumaczeń ILS wielokrotnie współpracowało z Teatrem Powszechnym w Łodzi, między innymi w czasie trwania 18 Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Nasza dotychczasowa współpraca z biurem tłumaczeń ILS daje nam podstawy do stwierdzenia, że jest to firma posiadająca doświadczoną kadrę, która powierzone zadania wykonuje w pełni profesjonalnie i w krótkim czasie, niejednokrotnie przed ustalonym wcześniej terminem. Pracownicy biura wykazują się dużą elastycznością i zawsze starają dostosować do potrzeb klienta.
Teatr Powszechny w Łodzi
Maja Wójcik, Zastępca Dyrektora Teatru
 

 
14. Zlecamy tłumaczenia tekstów specjalistycznych z dziedziny biomedycyny oraz inżynierii materiałowej. Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane szybko, profesjonalnie i w przystępnych cenach. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę ILS Agencja Tłumaczeń jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Zakład Technik Dentystycznych
Katedra Stomatologii Odtwórczej
dr hab. inż. Leszek Klimek, Kierownik Zakładu Technik Dentystycznych
 

 
15. Zamówiona usługa obejmowała specjalistyczne tłumaczenie z dziedziny inżynierii budownictwa w zakresie projektowania i realizacji betonowych posadzek przemysłowych oraz projektowania konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych. Tłumacz reprezentujący biuro tłumaczeń ILS wykazał się profesjonalnym podejściem do sprawy, znajomością specjalistycznej terminologii w dziedzinie inżynierii budowlanej oraz kompetencją w przygotowaniach do tłumaczenia. W pełni mogę zarekomendować biuro ILS jako partnera świadczącego usługi specjalistycznego tłumaczenia konsekutywnego.
VISBUD-Projekt Sp. z o.o.
Dr inż. Mariusz Jackiewicz, Prezes VISBUD-Projekt Sp. z o.o.
 

 
16. ILS świadczy dla Firmy ARMCO usługi związane z wszelkiego rodzaju tłumaczeniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonywanych przez Agencję ILS usług zarówno pod względem jakościowym jak i terminowym. Agencja Tłumaczeń ILS bardzo szybko realizuje nasze zlecenia, spełnia nasze oczekiwania również pod względem wysokiego poziomu obsługi klienta.
Firma ARMCO Projektowanie- Produkcja- Usługi
Julietta Woźniak-Musiał