Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Dlaczego ILS?

DLACZEGO ILS?

Nasza działalność jest dowodem na to, że dzięki połączeniu wiedzy, odpowiednich umiejętności zawodowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych powierzane nam tłumaczenia są doskonałe.

Nasza kadra składa się z ludzi, dla których praca to pasja. W każde powierzone nam zlecenie wkładamy serce oraz pełne zaangażowanie. To właśnie dzięki zamiłowania do naszej pracy usługi świadczone przez nas są wyjątkowe. Kiedy widzimy, że nasza praca pomaga w komunikacji z innymi oraz przyczynia się do rozumienia otaczającego nas świata jesteśmy usatysfakcjonowani z naszej profesji. Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści, dlatego oferowane przez nas usługi przyczyniają się znacznie do rozwoju działalności naszych klientów.

Stawiamy na ciągły rozwój naszej wiedzy oraz umiejętności po to, aby wywiązać się z powierzonych nam zadań na najwyższym poziomie. Wszystkie nowe zlecenia, których się podejmujemy oznaczają indywidualne podejście do klienta oraz indywidualną koncepcję działania.

 

SIEDEM powodów odróżniających ILS od konkurencji

Poufność

Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszego centrum archiwizacji danych - DATA CENTER BEYOND, wszelkie powierzone nam dokumenty oraz dane przechowywane są bezpieczni i w tajemnicy. Za sprawą środków zabezpieczających i kodujących system archiwizujący chroni każdą informację, której odbiorcami jesteśmy. Zakres naszych działań podporządkowany jest wymaganiom Systemu Zarządzania Jakością, który opracowany został zgodnie z zapisami norm ISO 9001:2008 oraz PN-EN 15038.

Punktualność

Jako zespół sprawdzonych i profesjonalnych tłumaczy realizujemy powierzone nam zlecenia szybko, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość i spójność, dotrzymując terminów, które ustalamy wcześniej ze zleceniodawcami. Wspomagamy się najnowocześniejszym oprogramowaniem, który wspiera proces wykonywania tłumaczeń - SDL Trados Studio Professional 2011 oraz pozostałych programów zdatnych.

Niezawodność

Opierając się na merytorycznej wiedzy jaką posiadamy, umiejętnościom oraz specjalizacjom naszych pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczne usługi. Ponadto, naszym zleceniodawcom oferujemy możliwość weryfikacji przetłumaczonych tekstów wraz z ich redakcją przez doświadczonych native speakerów.
 

Zaangażowanie

Niezależnie od powierzonego nam zadania, za każdym razem podchodzimy do klienta z takim samym zaangażowaniem, skupiając się w pełni na realizacji wyznaczonego celu. Naszym mottem jest: "Traktuj swojego klienta w ten sam sposób, w jaki Ty chciałbyś być traktowany". Bez względu na rangę oraz stopień trudności danego tłumaczenia, zawsze postępujemy zgodnie z powyższą ideą. Wszystkich klientów traktujemy na indywidualny sposób, by sprostać wszelkim stawianym przez nich wymaganiom.

Elastyczność

Bezustannie inwestujemy we własny rozwój, poszerzając naszą wiedzę oraz umiejętności. Wszystko po to, aby w pełni realizować wszystkie zlecenia. Dzięki oprogramowaniu oraz narzędziom, jakie wykorzystujemy w naszej pracy jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne terminy realizacji zleceń, dbając jednocześnie o jakość tłumaczeń.

Profesjonalizm

Współpracujemy tylko z profesjonalistami, dlatego wszystkie zlecane nam tłumaczenia wykonywane są na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę, że świat nieustanie idzie do przodu, ciągle dorównujemy mu kroku. Jako prawdziwi zawodowcy podejmujemy się wszelkich wyzwań.

Bezpieczeństwo

Możemy zapewnić, że dokumenty udostępnione nam przez klientów są zawsze bezpiecznie chronione. W celu pełnej ochrony naszych klientów oraz usług, za które ręczymy, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

Najwyższy czas rozważyć zmianę dotychczasowego wykonawcy tłumaczeń na Agencję Tłumaczeń ILS.